Grupa Pracuj ósmy raz Najlepszym Pracodawcą

Grupa Pracuj sp. z o.o., po raz ósmy z rzędu otrzymała tytuł „Najlepszego Pracodawcy” w kategorii dużych firm, w badaniu prowadzonym przez Aon Hewitt. W 12. edycji badania 119 firm poddało się ocenie pracowników pod względem poziomu satysfakcji i zaangażowania.

 

Grupa Pracuj, właściciel marek Pracuj.pl, Rabota.ua, eRecruiter oraz emplo.com, pobiła rekord w historii programu i jako jedyna firma ósmy raz z rzędu otrzymała nagrodę Najlepszego Pracodawcy, z najwyższym do tej pory wskaźnikiem zaangażowania na poziomie 79%. W tegorocznym badaniu wzięło udział 86% pracowników firmy.

Program Aon Hewitt wyłania firmy, które tworzą najbardziej angażujące miejsca pracy, badając opinie pracowników pod kątem zaangażowania, angażującego przywództwa, kultury wysokich wyników i wiarygodnej marki pracodawcy.

W tym roku mieliśmy przyjemność odbierać tytuł Najlepszego Pracodawcy już po raz ósmy, jest to dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że nasi pracownicy dostrzegają i doceniają nasze starania. Angażujące środowisko pracy budujemy i wzmacniamy bardzo świadomie i przede wszystkim systematycznie. Od wielu lat podchodzimy do tego tematu strategicznie. Niewątpliwie kluczem w budowaniu zaangażowania są wspólne wartości firmowe. Jedną z nich jest „dążenie do doskonałości”. Dlatego też nie spoczywamy na laurach, co roku wybieramy obszary, które chcemy wzmacniać, ale nie zaniedbujemy tych, które już dobrze działają. Co więcej, w Grupie Pracuj zarząd i menedżerowie wszystkich działów biorą na swoje barki odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów. Wdrażają konkretne działania w ramach swoich zespołów. Ich zaangażowanie odzwierciedlają również wyniki w kategoriach Zarząd i Kierownictwo, odpowiednio na poziomie 82% i 81%.
Dla nas Badanie Najlepsi Pracodawcy to nie jest projekt Działu HR, ale stały priorytet całej organizacji. Angażujące środowisko pracy przekłada się nie tylko na satysfakcję naszych pracowników, ale także na nasze rezultaty biznesowe. Nasza kultura, atmosfera i ludzie są wyjątkowi, mają chęć i motywację do działania i osiągania coraz to wyższych wyników – podsumowuje Grażyna Rzehak, Chief Operations & People Officer w Grupie Pracuj.

Program Najlepsi Pracodawcy to największe i najbardziej kompleksowe badanie i diagnoza organizacji pod kątem zaangażowania pracowników w Polsce. Dotąd przebadano ponad 515 tysięcy pracowników z ponad 1150 polskich firm – o różnej skali działalności i zatrudnienia. To przede wszystkim jedyny konkurs na rynku, w którym tytuł jest przyznawany w oparciu o obiektywne badanie opinii pracowników.

Więcej na www.najlepsipracodawcy.pl