Drużyna DHL Parcel zwycięzcą tegorocznego charytatywnego turnieju siatkarskiego

Turniej Przedsiębiorcy organizowany jest już po raz czwarty przez Fundację Słonie na Balkonie. W tym roku drużyny zmierzyły się w hali przy ul. Małachowskiego w Łodzi. Do zawodów stanęły łącznie 32 drużyny z różnych firm z całej Polski. Drużyna DHL Parcel w składzie: Paweł Zdybel, Mateusz Matyja, Radek Iwański, Wiktor Kurzyk, Paweł Pietrasik, Mateusz Myśliwiec i Wiesław Janeczko pokonali zespół Cyber.com po 50 minutach zaciętej rywalizacji.

Dochód z tegorocznego turnieju zostanie przeznaczony na terapię dzieci, które są ofiarami przemocy oraz zdjęcie krat na dziecięcym oddziale psychiatrycznym Szpitala im. J. Babińskiego w Łodzi. Dzięki pierwszym trzem edycjom turnieju udało się wyremontować łazienkę dla 30 dzieci na dziecięcym oddziale psychiatrycznym, zamontować monitoring niezbędny dla ochrony zdrowia i życia dzieci przyjętych do szpitala po próbach samobójczych oraz zrealizować program pomocy środowiskowej dla dzieci, które były ofiarami przemocy i pobyt w szpitalu mają już za sobą.

DHL Parcel zgodnie z przyjętą strategią społecznej odpowiedzialności biznesu opartej na trzech filarach: Go Help, Go Green, Go Teach stara się wspierać lokalne akcje i inicjatywy mające na celu pomoc lokalnym społecznościom.