Dogoterapia w galeriach Klépierre

fot. Pixabay.com

Psia edukacja” – pod tym hasłem na początku września odbędą się w Poznań Plaza oraz warszawskiej galerii Sadyba Best Mall warsztaty edukacyjne.

W weekend 6-7 września najmłodsi będą mieli szansę wziąć udział w warsztatach „Psia Edukacja” w Poznań Plaza oraz Sadyba Best Mall. W trakcie spotkań dzieci nauczą się, jak bezpiecznie bawić się z psem oraz jak się nim opiekować. Z kolei dorośli dowiedzą się między innymi, jak wybrać najodpowiedniejszą rasę oraz jak karmić i szkolić swoje pupile. Każdy z uczestników będzie mógł również zobaczyć świat z psiej perspektywy dzięki okularom virtual reality oraz odwiedzić wystawę promującą ideę świadomej i odpowiedzialnej opieki nad psem. Za część merytoryczną akcji odpowiada Polskie Centrum Dogoterapii.

Warsztaty edukacyjne, również te skierowane dla najmłodszych, wpisują się w działania CSR, które Klépierre licznie przeprowadza w swoich centrach. Zajęcia edukacyjne, współpraca z organizacjami, czy też wolontariat pracowniczy to tylko niektóre działania, realizowane w ramach strategii CSR firmy. Wszystkie one wpisane są w międzynarodowy program Act For Good, który stworzyła Grupa. Skupia się on na trzech obszarach: dbaniu o środowisko naturalne, rozwoju regionów oraz trosce o samopoczucie gości, najemców i pracowników.