Daniel Moczulski: LONGi Solar to firma, która przede wszystkim myśli o przyszłości

Daniel Moczulski, Business Development, LONGi Solar podczas III Kongresu ESG w Warszawie mówił o potędze paneli fotowoltaicznych.

“LONGi Solar to firma, która przede wszystkim myśli o przyszłości, bo de facto będąc największym globalnym producentem modułów fotowoltaicznych na świecie, bierzemy to zobowiązanie do siebie bardzo poważnie.

Przypomnę, że co trzeci wafel krzemowy i co piąty moduł fotowoltaiczny na świecie jest wyprodukowany w naszych fabrykach.

To jest przeogromne zobowiązanie do tego, żebyśmy sami byli w porządku w stosunku do kwestii emisyjności” ocenia Daniel Moczulski, Business Development, LONGi Solar.

Rozmowa odbyła się w trakcie III Kongresu ESG w Warszawie, który miał miejsce 31 stycznia 2024 r. Pytania zadawał red. nacz. portalu raportcsr.pl Tomasz Dereszyński.

Ciekawy głos w dyskusji o ESG Tomasza Wróblewskiego, szefa Warsaw Enterprise Institute

Rozmowa odbyła się w trakcie III Kongresu ESG w Warszawie, który odbył się 31 stycznia 2024 r. Pytania zadawał red. nacz. portalu raportcsr.pl Tomasz Dereszyński.

KLIKNIJ: Serwis poświęcony III Kongresowi ESG znajduje się pod tym linkiem

III Kongres ESG to platforma dialogu dla europejskich liderów zrównoważonego rozwoju – przedstawicieli administracji państwowej, świata biznesu, NGO, środowisk naukowych, ekspertów i mediów. Wątkiem przewodnim III Kongresu ESG – Liderzy Zrównoważonego Rozwoju – Europa były przemiany społeczne zachodzące w Europie i na rynku pracy. W centrum uwagi postawiliśmy sprawy społeczne, a więc „S” w ESG. To nie oznacza, że zapomnimy o „E” i „G, ale sprawy związane z ochroną środowiska i ładem korporacyjnym – analizowaliśmy przez pryzmat zmian społecznych.