Czy kobiety mają czas na szczęście?

Markę KNEIPP zainicjowała kampanię społeczno-edukacyjną „Naturalnie szczęśliwe”. Ma ona inspirować kobiety do zmiany postaw i postrzegania źródeł naturalnego szczęścia.

Pragniemy edukować i podpowiadać, jak w prosty sposób można prowadzić zrównoważone życie pełne szczęścia oraz miłości. Jak zwolnić i wyciszyć się, zaakceptować swoje niedoskonałości, doceniać własne dokonania, a przede wszystkim żyć bliżej natury, aby czerpać z niej siłę, spokój i spełnienie. Wprowadzenie drobnych zmian, zgodnych z filozofią Sebastiana Kneippa, pozwali odnaleźć naturalną drogę do zdrowia – czytamy na stronie kampanii.

Czy kobiety mają czas na szczęście?

Badania pokazują, że 50% Polek deklaruje, że potrafi odpoczywać, ale niestety robi to nieefektywnie. Kobiety swój wolny czas spędzają w większości na wykonywaniu prac domowych, m.in. sprzątaniu, gotowaniu, zmywaniu czy robieniu prania, a za odpoczynek uważają przede wszystkim oglądanie telewizji lub seriali czy przeglądanie treści w internecie. W takiej formie relaksu nie ma nic złego, ale nie powinna wypełniać całego czasu wolnego, ponieważ jego wartość regeneracyjna jest znikoma – nie przywraca pełni sił fizycznych i psychicznych.

Więcej: https://www.naturalnieszczesliwe.pl/