Choinki charytatywne ponownie w Auchan

W okresie przedświątecznym już po raz kolejny w sklepach Auchan pojawiają się charytatywne choinki. Dzieci znajdujące się pod opieką lokalnych organizacji mogą zawieszać na kartkach swoje życzenia, informacje o tym czego pragną, co chciałyby dostać w prezencie. Klienci i pracownicy sklepów kupując wybrany prezent mogą spełnić dziecięce marzenia.

 

Jak co roku akcja prowadzona jest we współpracy z fundacjami lub stowarzyszeniami działającymi na rzecz dzieci, w najbliższym otoczeniu sklepu. Auchan gorąco zachęca do wzięcia udziału w spełnianiu marzeń – wystarczy zerwać z choinki bombkę, kupić prezent i zostawić go w Punkcie Obsługi Klienta. Do prezentu należy dołączyć bombkę z imieniem dziecka. Sklep Auchan zajmie się transportem prezentów jeszcze przed świętami, tak aby każdemu dziecku spełnić marzenie.

Na choinkach charytatywnych w sklepach Auchan bombki wywiesiło  blisko 2000 dzieci. Auchan zaprasza Klientów do spełniania ich marzeń.

Choinki charytatywne to kolejna akcja charytatywna w okresie przedświątecznym podjęta przez Auchan na rzecz dzieci i młodzieży. Do 24 grudnia br. klienci sklepów Auchan mogą kupić pluszowego Bobra Julka. Całkowity dochód ze sprzedaży każdej maskotki przekazany zostanie na nasadzenie 10 tys. drzew w otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych.