CEE CSR Summit

logo-konferencia-2013 kopia30 maja 2013 r. w Bratysławie odbędzie się największe spotkanie  ekspertów podczas  szczytu CSR w regionie Europy Środkowo – Wschodniej.

CEE CSR Summit 2013 to największa impreza na temat CSR w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Spotka się na niej ponad 170 prezesów, specjalistów w zakresie CSR, menedżerów HR, menedżerów komunikacji i ochrony środowiska. Zaproszono ponad 20 prelegentów z ponad ośmiu krajów, którzy poruszą aktualne problemy i omówią najnowsze trendy CSR-owe.

Organizatorzy przygotowali specjalną sesję o komunikowaniu działań CSR. Do udziału zaprosili takie autorytety jak Ed Gillespie – współzałożyciela Futerra Sustainability Communications, jednej z największych na świecie firm doradczych komunikacyjnych, specjalizującej się wyłącznie w komunikowaniu zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu. Swoją wiedzą podzieli się również Toby Webb – założyciel i redaktor naczelny Ethical Corporation Magazine, wiodącego niezależnego magazynu nt. zrównoważonego rozwoju.

24 maja 2013 r., w Amsterdamie rozpocznie się czwarta edycja najczęściej stosowanych wytycznych do raportowania kwestii zrównoważonego rozwoju – GRI G4. Zaledwie tydzień po premierze w Amsterdamie, Eszter Vitorino wprowadzi w tematykę wytycznych G4 uczestników szczytu CEE CSR w Bratysławie.

Więcej informacji: http://www.cee-csr-summit.eu/