Barefoot Wine wspiera Stowarzyszenie Czysta Polska w akcji „Czyste Tatry”

Teraz każdy może zadbać o czystość Tatr. Już na początku marca rusza akcja marki Barefoot Wine, dzięki której kupując wina Barefoot wspieramy akcję Stowarzyszenia Czysta Polska „Czyste Tatry”.

 

Barefoot Wine startuje z kampanią, dzięki której każdy z nas, kupując wina tej marki pomaga w akcji Czyste Tatry. Działania będą wspierane specjalną komunikacją w punktach sprzedaży: zawieszki na butelki, plakaty oraz dodatkowe ekspozycje w sklepach.

Dzięki takim aktywnościom możemy bezpośrednio dotrzeć do naszych konsumentów i zachęcić ich do przyłączenia się do akcji,w charakterze wolontariuszy. Wspólne działania pomogą nam razem zadbać o czystość jednego z najpiękniejszych zakątków Polski- mówi Paulina Krajewska–Grzejszczyk EJ Gallo Winery , Junior Field Marketing Manager. Program społeczny, czy w tym przypadku ekologiczny, promowany poprzez aktywności w działaniach handlowych jest lepiej widoczny, a przez to bardziej efektywny dodaje Krajewska–Grzejszczyk.

Jednym z podstawowych celów działalności Stowarzyszenia Czysta Polska, jest podnoszenie świadomości oraz promocja zachowań proekologicznych. Dlatego idea sprzątania i edukacji w zakresie troski o środowisko naturalne na południu kraju, nie mogła pozostać bez odpowiedzi.

Nawet najmniejsze odpadki mogą nieść duże zagrożenie dla otoczenia. Niezwykle istotne jest nie tylko uświadamianie ludzi
o tym, jak ważna jest troska o czystość środowiska, ale także branie za nie odpowiedzialności –
mówi Weronika Rychlicka wiceprezes Stowarzyszenia Czysta Polska.

Akcja „Czyste Tatry” od 2012 roku pomaga chronić jedno z najpiękniejszych miejsc naszego kraju. Już 3 i 4 lipca każdy chętny ma szansę przyłączyć się do akcji. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.czystetatry.pl i przyjechać do Zakopanego.