FAJBUS. 997 przypadków z życia

Twórca kultowego programu „Magazyn kryminalny 997”, który przez lata elektryzował całą Polskę. Człowiek orkiestra, dziecko szczęścia, miłośnik dobrej zabawy, dziennikarz, wymagający szef, zdyscyplinowany, choć rozrywkowy. Szczerze opowiada o sobie, o plusach i minusach sławy, kulisach pracy dziennikarza i swej przewrotnej naturze. Nie oszczędza też TVP, do której niedawno wrócił, lecz na bardzo krótko… Spotkanie z autorem “Fajbus. 997 przypadków z życia” już we wtorek, 25 czerwca 2019 o 18:00 – 20:00  w warszawskim centrum  handlowym Arkadia (salon Empik).

Michał Fajbusiewicz ma na koncie mnóstwo programów, w których badał zagadkowe zbrodnie sprzed lat, uczył, jak strzec się przed przestępcami, edukował – razem ze znanymi aktorami – jak nie wpaść w sidła naciągaczy. O swoich doświadczeniach opowiada w książce pt. “Fajbus. 997 przypadków z życia”.

Michał Fajbusiewicz to nie tylko legenda telewizji. Ten facet stał się bohaterem masowej wyobraźni i nauczył nas, czym jest prawdziwa zbrodnia – podsumowuje Wojciech Chmielarz, pisarz

Więcej: https://www.empik.com/empikultura/michal-fajbusiewicz-magdalena-omilianowicz-empik-arkadia,107305,a