CSR Masters – działaj z Henklem

Jeszcze przez 3 dni wszyscy studenci, którzy mają pomysł na to, jak rozwiązać problemy społeczne w swoim otoczeniu mogą przesłać autorski projekt na platformę konkursu CSR Masters – działaj z Henklem! i przystąpić do rywalizacji o środki na jego realizację. Na trzy zwycięskie zespoły czekają trzy granty w wysokości 5 000 zł.

Ogólnopolska inicjatywa firmy Henkel skierowana jest do studentów polskich uczelni wyższych. Aby wziąć udział w konkursie, należy do 11 grudnia br., do godz. 23:59 stworzyć zespół, opracować projekt działań i wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www konkursu dołączając do niego krótką prezentację projektu. Beneficjentem działań – sfinansowanych z grantu CSR Masters firmy Henkel w wysokości 5 000 zł – mogą być wszyscy, pod warunkiem, że będą zrzeszeni w ramach instytucji, takich jak np. fundacje, szkoły czy domy kultury. Dla przykładu, mogą to być np. działania skierowane do osób potrzebujących, organizacja warsztatów edukacyjnych czy pomoc dla schroniska dla zwierząt.
Zapraszamy studentów wszystkich uczelni wyższych z całej Polski do zgłaszania swoich autorskich projektów. Macie jeszcze trzy dni!

Zwycięskie projekty II edycji CSR Masters zostaną ogłoszone 1 lutego 2018 r.

Projekt inicjowany przez firmę Henkel nie tylko daje korzyści beneficjentom zwycięskich projektów, ale jest również okazją dla studentów do zdobycia cennego doświadczenia i wzbogacenia swojego CV.

Więcej informacji dotyczących konkursu na stronie: http://csrmasters.pl/