Znamy już wyniki głosowania na siłownie terenowe od Nestlé!

Internauci zadecydowali – w Hajnówce, Markach, Pabianicach oraz 13 innych lokalizacjach powstaną siłownie terenowe ufundowane  w ramach programu „Nestlé porusza Polskę” zorganizowanego z okazji 150-lecia działalności firmy. W ogólnopolskim plebiscycie Nestlé konkurowało ze sobą aż 710 lokalizacji w całej Polsce.

 

Gdzie powstaną siłownie?

Na początku lipca zakończyło się wielkie głosowanie na stronie NestlePorusza.pl, w którym wyłącznie od aktywności internautów zależało, gdzie powstanie 16 siłowni terenowych ufundowanych w ramach jubileuszowego programu „Nestlé porusza Polskę”.

Dzięki zaangażowaniu internautów, już od końca listopada mieszkańcy wybranych gmin będą mogli aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Pełna lista lokalizacji, które uzyskały największą ilość głosów:

 1. Buczyna, woj. dolnośląskie
 2. Golub-Dobrzyń, woj. kujawsko-pomorskie
 3. Królówka, woj. małopolskie
 4. Purda, woj. warmińsko-mazurskie
 5. Hajnówka, woj. podlaskie
 6. Ruda- Kolonia, woj. lubelskie
 7. Borków, woj. świętokrzyskie
 8. Marki, woj. mazowieckie
 9. Paniówki, woj. śląskie
 10. Handzlówka, woj. podkarpackie
 11. Rzymkowice, woj. opolskie
 12. Olszowa, woj. wielkopolskie
 13. Nowogród Bobrzański, woj. lubuskie
 14. Pabianice, woj. łódzkie
 15. Dzierzgoń, woj. pomorskie
 16. Myślibórz, woj. zachodniopomorskie

Gratulujemy zwycięskim gminom! Plebiscyt cieszył się ogromny zainteresowaniem, co utwierdza nas w przekonaniu, jak duże jest zapotrzebowanie na budowę ogólnodostępnych siłowni plenerowych oraz jak bardzo są potrzebne inicjatywy takie jak „Nestlé porusza Polskę”. Cieszymy się, że Polacy chcą ćwiczyć i spędzać aktywnie czas, a my budując siłownie na świeżym powietrzu wspieramy ich w tym – mówi James Knott, Lider inicjatywy “Nestlé porusza Polskę”,  Dyrektor ds. Rozwoju Kategorii Produktów i Kanałów Sprzedaży Nestlé Polska S.A.

Nestlé porusza Polskę

Program został ogłoszony w lutym 2016 roku z okazji 150-lecia istnienia firmy Nestlé. W pierwszym etapie, gminy z całej Polski zgłaszały chęć udziału w konkursie i posiadania siłowni na swoim terenie. W kolejnym etapie, który trwał do 6 lipca internauci swoimi głosami zadecydowali, gdzie powstaną siłownie terenowe Nestlé.