Zagłosuj na Laureatów nagrody „DNA – Bo Pomaganie Mamy w Genach”

Ponad 50 firm i organizacji pozarządowych zgłosiło się do konkursu „DNA – bo pomaganie mamy w genach” w trzech kategoriach: DZIAŁANIA EKOLOGICZNE, POMOC SPOŁECZNA, UCZCIWE ZARZĄDZANIE. Laureatów konkursu wyłonią internauci w głosowaniu na portalach internetowych. Nagroda DNA wręczona zostanie podczas gali wieczornej Kongresu ESG Polska Moc Biznesu 4 grudnia  na PGE Narodowym o godz. 20:00.  

 

Konkurs „DNA – Bo pomaganie mamy w genach” to inicjatywa skierowana do przedsiębiorców oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy swoimi działaniami wpływają na pozytywne zmiany w społeczeństwie i środowisku. Nagrody przyznawane w trzech kategoriach odzwierciedlają główne tematy Kongresu ESG Polska Moc Biznesu. Kongres odbędzie się już 4 grudnia na PGE Narodowym. Laureatów, których wyłonią głosy internautów poznamy podczas gali wieczornej kończącej Kongres.

Jury i gala wręczenia nagród

Jury, składające się z doświadczonych ekspertów – prof. dr hab. Stanisław Dziekoński, Prezes Zarządu – Fundator w Warsaw New Technology Foundation; dr hab. Piotr Wachowiak, prof. SGH, Rektor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie; Marcin Żurowski, Dyrektor ds. prawnych w Europie, H&M Logistics, Joanna Molik, Niezależna Ekspertka Zrównoważonego Rozwoju i ESG; Agata Śmieja, Prezes Fundacji Czyste Powietrze – miało trudne zadanie wyłonienia trójki finalistów w każdej kategorii, co świadczy o wysokim poziomie zgłoszeń i zaangażowaniu uczestników w propagowanie wartości ESG.

Gala i wręczenie nagród w konkursie „DNA – Bo pomaganie mamy w genach” to nie tylko moment uznania dla wyjątkowych osiągnięć, ale również inspiracja i zachęta dla innych do działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i uczciwego biznesu. Jest to wydarzenie celebrujące ideę, że odpowiedzialność społeczna i dbałość o środowisko są integralną częścią nowoczesnego biznesu.

Więcej: Zagłosuj na laureatów nagrody „DNA – bo pomaganie mamy w genach”