XXI Forum Gospodarcze odbędzie się 3-4 marca 2014 r.

Forum Gospodarcze w Toruniu to jeden z największych kongresów gospodarczych w Polsce, miejsce dialogu o kształcie polskiej gospodarki w zglobalizowanym świecie. Hasło przewodnie XXI Forum Gospodarczego, które odbędzie w dniach 3-4 marca 2014 r., to „Integracja i Współpraca”, ze szczególnym uwzględnieniem mikro, małej i średniej przedsiębiorczości. Tegoroczne  Forum odbywa się pod patronatem medialnym raportuCSR.pl.

Na początku marca tego roku Toruń stanie się gospodarzem spotkania przedstawicieli świata polityki i biznesu. W czasie trwania Forum uczestnicy będą dyskutować na temat najważniejszych wyzwań stojących przed polską, europejską i światową gospodarką.

– Na naszej konferencji spotykają się profesorowie, wybitni etycy, socjologowie, politycy z różnych stron sceny politycznej, jak również wybitni ludzie gospodarki, którzy zarówno w Polsce, jak i w innych państwach na świecie kreują PKB u siebie. Forum ma na celu przede wszystkim inspirację świata polityki i biznesu do rozwoju naszej gospodarki, a dzięki ogromnemu zainteresowaniu mediów nasze wydarzenie odbija się szerokim echem w świecie i jest początkiem wielu ważnych decyzji – mówi Jacek Janiszewski, Przewodniczący Rady Programowej Stowarzyszenia Integracja i Współpraca, organizatora Forum.

Podczas dwóch dni obrad Forum Gospodarczego odbędą się liczne bloki dyskusyjne oraz spotkania biznesowe. – Mamy bardzo bogaty program. Będziemy rozmawiać o szansach rozwoju dla naszej gospodarki, a także problemach. Pojawi się wiele nowych wątków, ale będą też nasze stałe dyskusje. Tradycją naszego Forum jest panel pt. Rola kobiet w biznesie. W tym roku dyskusję tę zaszczyci swą obecnością pierwsza dama RP, pani Karolina Kaczorowska – zapowiada Jacek Janiszewski.

Głównymi blokami tematycznymi na tegorocznym forum będą: Gospodarka, Bankowość i Finanse, Energetyka, Środowisko, Infrastruktura i Komunikacja, Współpraca Międzynarodowa, Rolnictwo, Przetwórstwo, Handel, Sprawy Społeczne i Zdrowie.

Partner Strategiczny: Województwo Kujawsko-Pomorskie
Partnerzy medialni: TVP S.A., PAP, Polskie Radio, Polska The Times, Gazeta Finansowa, Agencja Informacyjna Newseria, Agencja Informacyjna ISNnews, Naszemiasto.pl, Bankier.pl, Cire.pl, Tocowazne.pl, RaportCSR.pl, Biznesalert.pl, Kurier365.pl

***
Forum Gospodarcze w Toruniu to jeden z największych kongresów gospodarczych w Polsce, miejsce dialogu o kształcie polskiej gospodarki w zglobalizowanym świecie. Podczas konferencji i paneli poruszane są aktualne problemy Polski i Europy, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki Partnerstwa Wschodniego. Co roku w Forum uczestniczy ponad 1000 osób, a wśród nich najważniejsze postaci ze świata polityki, biznesu, nauki, z kraju i zagranicy. Podczas dwóch dni obrad odbywają się liczne panele tematyczne, spotkania biznesowe, bankiety, imprezy towarzyszące, w tym wydarzenia kulturalne.

Więcej o Forum: www.forumgospodarcze.pl