Wypełnij PIT w Uczelni Łazarskiego

logo_koleje_mazowieckie_117 kwietnia 2013 r. w godzinach 11:00-18:00, na terenie Uczelni Łazarskiego odbędzie się druga edycja akcji “Wypełnij PIT w Uczelni Łazarskiego”. Jej celem jest bezpłatna pomoc przy wypełnianiu rocznych deklaracji podatkowych PIT osób fizycznych. Partnerem akcji jest Spółka „Koleje Mazowieckie – KM”. 

Akcja odbędzie się na terenie Uczelni Łazarskiego (Warszawa, Metro Wilanowska, ul. Świeradowska 43). Zaproszeni na akcję specjaliści pomogą rozwiązać zawiłości podatkowe, udzielą szczegółowych wyjaśnień dotyczących m.in. korzystania z ulg podatkowych, przesyłania zeznań PIT przez Internet, przekazywania 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, rozliczania dochodów uzyskanych z pracy za granicą i ze sprzedaży nieruchomości.

Jako partner wydarzenia, Koleje Mazowieckie będą zachęcały do skorzystania z pomocy specjalistów. W okresie od 8 do 17 kwietnia br. w kasach biletowych Warszawa Śródmieście i Warszawa Wileńska będą dystrybuowane ulotki informujące o akcji, a na monitorach LCD w pociągach będą wyświetlane spoty reklamujące wydarzenie.

Organizatorami akcji są: Klub Absolwenta, Dział Studenckich Inicjatyw Zewnętrznych Uczelni Łazarskiego, Lazarski Management Sp. z o.o. oraz Fundacja Uczelni Łazarskiego. Patronat Honorowy nad akcją objął: Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Burmistrz Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy.

Źródło: www.absolwenci.lazarski.edu.pl