Wspomóż doga za hot-doga

Rusza ósma edycja akcji charytatywnej dla zwierząt „Wspomóż doga za hot-doga” organizowanej przez Performics − agencję marketingu efektywnościowego, należącą do Publicis Groupe. W tym roku wyjątkowo wydarzenie będzie przeprowadzone całkowicie online, w formie live streamów na Facebooku z udziałem Fundacji Tymmmczasy.

Już w poniedziałek – 21 września – pierwszy live stream ze zbiórką datków na rzecz podopiecznych Fundacji Tymmmczasy

Tegoroczna akcja odbędzie się w zupełnie nowej formule. Zamiast serwowania dań z foodtracków, organizatorzy zapraszają na serię LIVE’ów na Facebooku, podczas których założycielki Fundacji Tymmmczasy opowiedzą, jak pracować ze zwierzakami, na co zwrócić uwagę starając się o pupila oraz jak można pomagać im w potrzebie, a także chętnie odpowiedzą na pytania.

W dość nietypowej formie, bo w czasie każdej transmisji video będzie prowadzona zbiórka datków na rzecz podopiecznych Fundacji Tymmmczasy. Swoje wsparcie potrzebującym zwierzętom można przekazywać już teraz.

Pierwszy live stream o tytule „Jak pracować z pupilem?” odbędzie się już 21 września, z którego będzie można dowiedzieć się, jak nauczyć zwierzaka czystości oraz co robić, gdy zwierzę cierpi na lęk separacyjny.

Kolejne spotkania online poruszą równie ważne tematy takie jak „Na co zwrócić uwagę, starając się o pupila?” (23 września) i „Jak można pomagać pupilom w potrzebie?” (25 września), będzie okazja posłuchać czym jest Dom Tymczasowy i dlaczego warto spróbować swoich sił jako tzw. Tymczas.

Performics we współpracy z Fundacją Tymmmczasy , która od lat pomaga bezdomnym zwierzętom, organizuje kolejną edycję cyklicznej akcji „Wspomóż doga za hot-doga”, która jest już dobrze znana w środowisku warszawskiego Mordoru.

Więcej: https://www.facebook.com/events/1020753021698908