„Wprost” publikuje ranking 50 najlepszych pracodawców w Polsce

W najnowszym, specjalnym e-wydaniu, „Wprost” publikuje ranking 50 najlepszych pracodawców w Polsce. W oparciu o bazę danych Glassdoor – największego na świecie serwisu opiniującego pracodawców na podstawie opinii zatrudnionych oraz zebrane przez redakcję dane powstał unikalny ranking firm, w których dobrze jest pracować.

„Chociaż nikt z nas tego nie planował, to publikacja rankingu przypadła na trudne czasy dla rynku pracy. Dlatego najważniejszym kryterium dla nas była odpowiedź na pytanie, jak firma chroni swoich pracowników w dobie epidemii. Czy planuje zwolnienia, czy będzie ciąć płace, jak zabezpieczyła kadry przed koronawirusem i ile wydała na walkę z jego skutkami. „Wprost” od lat słynął z ważnych rankingów.  Dziś oddajemy w Państwa ręce ranking najlepszych polskich pracodawców, którym przyszło działać w ekstremalnie trudnych czasach. Ale takie czasy chyba najlepiej weryfikują pracodawcę – czy traktuje on swoich pracowników z klasą, czy tylko zapisuje ich jako koszt w arkuszu Excela.” – napisał we wstępniaku do wydania, Szymon Krawiec, szef działu Biznes „Wprost”, współautor rankingu.

Do czytelników zwrócił się wydawca, twórca i większościowy udziałowiec PMPG Polskie Media, Michał M. Lisiecki: „Po blisko 40 latach od ukazania się pierwszego numeru, w dniu 30 marca 2020 redakcja Wprost, wydała ostatnie, PAPIEROWE wydanie tygodnika. Jako wydawca podejmuję wyzwanie oferowania produktów z zerowym śladem emisji węglowej #ZeroCarbonFootprint i nieustannego wdrażania najlepszych praktyk, służących dbałości o nasze wspólne dobro – środowisko naturalne.  Kupując nasze dostępne wyłącznie cyfrowo wydanie specjalne „50 Najlepszych Pracodawców w Dobie #COVID19”, wspierasz dziennikarzy, którzy rozpoczęli tworzenie nowego, cyfrowego wydania tygodnika. Środki uzyskane ze sprzedaży tego wydania – w całości – zostaną przeznaczone na budżet i honoraria autorskie nowej, cyfrowej redakcji „Wprost” i dla współpracujących z nią dziennikarzy, którzy utracili pracę z powodu pandemii #COVID19. W imieniu własnym i Redakcji dziękuję, że jesteś z nami!”

Więcej: wprost.pl