Welconomy Forum – pomimo pandemii robimy swoje

Jacek Janiszewski, przewodniczący rady programowej Welconomy Forum w Toruniu podsumowuje XXVII edycję konferencji, która odbyła się 14-15 września 2020 roku.  Agencja ISBnews była patronem medialnym wydarzenia. 

– Sprawy międzynarodowe, budownictwo, rolnictwo, eksport, import, nauka, medycyna. Każdy z zaproponowanych tematów był trafiony w 10-tkę i cieszył się dużym zainteresowaniem uczestników Forum – powiedział Janiszewski w rozmowie z ISBnews.TV.

Pierwszego dnia uczestniczy spotkali się w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu z zachowanie obowiązujących zasad sanitarnych. Drugi dzień to debaty on-line.

Konferencję organizuje Stowarzyszenie„Integracja i Współpraca”. Zostało założone w 2000 roku. Kontynuuje tradycje organizacji konferencji gospodarczych, zainicjowanych przez Stowarzyszenie FORUM POLSKA – ZACHÓD, odbywających się w Międzyzdrojach w latach 1996–2000. Stowarzyszenie jest laureatem nagrody przyznawanej przez Agencję ISBnews „Najbardziej Wiarygodny w Polskiej Gospodarce”.

Źródło: ISBnews