VII edycja Złotych Laurów Super Biznesu

Koronawirus zmienił rzeczywistość: biznes, gospodarkę, rynek pracy, nastroje społeczne. Wszyscy musimy sprostać wyzwaniu i odnaleźć się w nowej sytuacji. Organizatorzy nie odstępują od  tradycji i po raz VII wręczą Złote Laury Super Biznesu. Wydarzeniu towarzyszy także kongres POLAND GO! W tym roku z nominowanymi, laureatami prestiżowej nagrody oraz czytelnikami Redakcja spotka się w wirtualnym świecie.

W tym roku uroczysta Gala VII edycji Złotego Lauru Super Biznesu odbędzie się już 26 listopada. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną wydarzenie ma formułę on-line. Złoty Laur Super Biznesu to prestiżowa nagroda przyznawana osobom, instytucjom i przedsiębiorstwom za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce. Została ona stworzona w 2014 roku z okazji 25-lecia wolności gospodarczej Polski i 10-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

Kapituła złożona z przedstawicieli magazynu dla przedsiębiorców „Super Biznes” w tegorocznej edycji już po raz siódmy wyróżni firmy, które odnoszą sukcesy, działają uczciwie i odpowiedzialnie, niejednokrotnie podejmując inicjatywy na rzecz społeczeństwa. W tym roku członkowie kapituły mają wyjątkowo trudne zadanie, gdyż w dobie pandemii, wszyscy polscy przedsiębiorcy robią, co w ich mocy, by utrzymać swoje biznesy i miejsca pracy.

Debaty w ramach Kongresu Gospodarczego Poland GO! oraz rozdanie nagród Złoty Laur Super Biznesu będą transmitowane na stronie internetowej se.pl i YouTube Se.pl.

Gali Złotego Lauru Super Biznesu towarzyszy Kongres Gospodarczy POLAND GO!, który w tym roku poświęcony będzie minionej dekadzie oraz zmianom gospodarczym i społecznym, które miały wpływ na polskich przedsiębiorców. W debatach eksperckich poświęconych wyzwaniom, jakie stoją przed przedsiębiorcami nie tylko w obliczu trwającej rewolucji cyfrowej, ale również panującej pandemii, udział wezmą przedstawiciele rządu, biznesu, organizacji pozarządowych oraz świata nauki.

Nominowani do nagrody Złoty Laur Super Biznesu w kategoriach:

INICJATYWA SPOŁECZNA: ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY, JERONIMO MARTINS POLSKA SA, LUBAWA SA

INNOWACYJNOŚĆ: POLSKI STANDARD PŁATNOŚCI SP. Z O.O., ASSECO POLAND SA, PKP SA

AMBASADOR POLSKI: INGLOT SP. Z O.O. , CCC SA, KGHM POLSKA MIEDŹ SA

PRACODAWCY W WALCE Z COVID-19: ŻABKA POLSKA SP. Z O.O., BRITISH AMERICAN TOBACCO POLAND, MCDONALD’S POLSKA SP. Z O.O.

TECHNOLOGIA I BIZNES: PKO BP SA, TOOPLOOX SP. Z O.O., SIGNITY SA

GIEŁDOWY BYK: CD PROJEKT SA, ALLEGRO, NANOGROUP SA

NAUKA I MEDYCYNA: BIOMED-LUBLIN SA, ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA SA, FUNDACJA DLA TRANSPLANTACJI

BRANŻA SPOŻYWCZA: SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA, BRACIA SADOWNICY SP. Z O.O., CEDROB SA

CSR: COCA COLA HBC POLSKA SP. Z O.O., TOTALIZATOR SPORTOWY SP. Z O.O., EUROCASH SA

Źródło: https://superbiz.se.pl/wiadomosci/zlote-laury-trafia-do-najlepszych-aa-h3Es-3x9F-ASyg.html