#TaxidlaZdrowia – za darmo dowiezie do pracy

Naszą akcją chcemy wyrazić szczególne uznanie dla wszystkich pracowników służby zdrowia, którzy z każdym dniem stają do wielogodzinnej i trudnej walki z pandemią koronawirusa. Chcemy ułatwić Wam codzienne dojazdy, tym samym uwalniając od konieczności przemieszczania się komunikacją zbiorową, w zamian proponując wygodny przejazd taksówką – deklaruje FREE NOW (poprzednio mytaxi).

Wy nas ratujecie – my Was wozimy

Jesteś pracownikiem szpitala lub laboratorium? Jeśli nie masz jeszcze konta pasażera FREE NOW, to ściągnij aplikację i zarejestruj się. Zgłoś się: dlazdrowia@free-now.com  W wiadomości podaj m.in. adres e-mail swojego konta pasażera w aplikacji FREE NOW, nazwę i lokalizację placówki, w której pracujesz, a także pokaż przepustkę szpitalną lub laboratoryjną, której używasz w pracy.

Po weryfikacji, zostanie założone specjalne konto użytkownika FREE NOW, dzięki któremu zamawiając usługę “Dla Zdrowia” w aplikacji, można skorzystać z darmowych przejazdów do/z pracy.

Akcja dotyczy miast: Warszawa, Trójmiasto, Wrocław, Kraków.

Jesteś przedstawicielem firmy lub instytucji i chciałbyś wesprzeć akcję?
Organizatorzy zachęcają firmy i instytucje do przyłączenia się do akcji #TaxidlaZdrowia , aby wspólnie i w większej skali wspierać służbę zdrowia. Kontakt: firmy@free-now.com

FREE NOW, to multiplatforma mobilności miejskiej, operująca w 100 miastach europejskich, łącząc ponad 14 milionów pasażerów z 100.000 licencjonowanych kierowców.

Źródło: FREE NOW