Targi społecznej odpowiedzialności biznesu

Targi CSR to doskonała okazja, aby dowiedzieć się jak biznes rozumie swoją odpowiedzialność za ludzi i środowisko. Ponad 50 wystawców – firm, ale również organizacji pozarządowych i instytucji będzie prezentowało swoje projekty ekologiczne, wolontariackie oraz programy zaangażowania społecznego. 5. Targi CSR, organizowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, odbywają się 1 kwietnia br. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Dla zwiedzających udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Podczas tegorocznych 5. Targów CSR zostanie uruchomiona internetowa TV CSR, dostępna m.in. na stronach: odpowiedzialnybiznes.pl, targiCSR.pl i biznes.pl. Tematami przewodnimi telewizji będą: zrównoważone miasta oraz CSR w branżach. Pełny program telewizji, nadającej na żywo z Targów CSR na Stadionie Narodowy, dostępny tutaj.

Targi CSR są bezpłatne dla uczestników i uczestniczek oraz otwarte (nie obowiązuje rejestracja) dla różnych grupy odbiorców: przedstawicieli firm zainteresowanych rozwijaniem i wdrażaniem rozwiązań z zakresu CSR, dziennikarzy, konsumentów, studentów, studentki, przedstawicieli/ek organizacji pozarządowych, osoby zainteresowane tematem zrównoważonych miast oraz wszystkich, którym bliska jest odpowiedzialność społeczna i zrównoważony rozwój.

O godzinie 10.00 Targi otworzy wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński wraz z Mirellą Panek-Owsiańską, prezeską Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Punktem kulminacyjnym 5. Targów CSR będzie:
•    ogłoszenie Raportu „Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2013. Dobre Praktyki”;
•    ogłoszenie wyników konkursu dla dziennikarzy „Pióro odpowiedzialności”.

Program całego wydarzenia do pobrania tutaj.
Aktualne informacje o 5. Targach CSR na Facebooku tutaj.

Wśród wystawców znajdują się takie firmy jak IKEA, Orange, PKN Orlen czy Jeronimo Martins Polska S.A. – Od początku działalności firmy Jeronimo Martins Polska jesteśmy zaangażowani w realizację działań z obszaru odpowiedzialności biznesu. Cieszymy się, że podczas tegorocznych Targów CSR możemy podzielić się naszymi doświadczeniami w tym zakresie. Jest to tym bardziej ważne dla nas wydarzenie, ponieważ podczas Targów zostanie ogłoszona kolejna edycja Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2013. Dobre praktyki”, w którym ponownie opublikowane zostały nasze praktyki. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszego stoiska podczas Targów i zapoznania się z Raportem – mówi Anetta Jaworska – Rutkowska, Kierownik ds. relacji zewnętrznych i CSR JMP.