Tak silni, jak najsłabszy z nas. Jak wzmacniać ludzi i organizacje nie tylko w kryzysie?

Henkel Polska oraz firma BETTER zapraszają na VII Kongres Różnorodności. „Tak silni, jak najsłabszy z nas – czyli jak wzmacniać ludzi i organizacje w kryzysie (i nie tylko)” – na to pytanie będą starali się odpowiedzieć prelegenci i uczestnicy tego wydarzenia już 18 i 19 maja 2021 r. W tym roku Kongres odbędzie się w formule online na platformie Hopin, udział w nim jest bezpłatny.

Motywem przewodnim siódmej edycji Kongresu Różnorodności jest szerokie rozumienie różnorodności i inkluzji, które w roku pandemii okazują się podstawowymi wartościami pomagającymi składać rozbite tym kryzysem społeczeństwo, organizacje i ludzi. Covid unaocznił, że jesteśmy sobie nawzajem bardzo potrzebni i że tak naprawdę jesteśmy tylko tak silni, jak silny jest najsłabszy z grupy. Dlatego kluczowe stają się uważność, dostrzeganie i wsparcie drugiego człowieka – tak w rodzinie, jak i w miejscu pracy.

Uczestnicy Kongresu będą dyskutować m.in. na temat tego, jak budować odporność
w czasach zmiany i niepewności, jak zadbać o zdrowie psychiczne własne i swoich współpracowników, jak będzie wyglądać przyszłość rynku pracy, jakich liderek i liderów potrzebujemy i czego od nich oczekujemy.

Osobiście bardzo się cieszę na kolejny Kongres Różnorodności! Będzie to już siódma edycja wydarzenia, które wspólnie organizują firmy Henkel i Better. Pokazuje to, jak strategicznie ważny dla obu firm jest temat różnorodności i inkluzji. I choć tym razem wszystko jest inaczej, bo spotkamy się wirtualnie, to sytuacja taka ma także dobre strony. Dzięki formule streamingu on-line mamy bowiem szansę dotrzeć do szerszej publiczności. To siódmy Kongres, niech więc ta siódemka będzie dla nas szczęśliwa – powiedziała Dorota Strosznajder, pełnomocnik ds. odpowiedzialności społecznej Henkel Polska, inicjatorka i współtwórczyni Kongresu Różnorodności oraz cyklu spotkań Praktycy Różnorodności w Lepszym Świecie.

Więcej: https://hopin.com/events/copy-of-kongres-roznorodnosci-2021?ref=652617c128b7