Świeć przykładem – pomóż dzieciom

Alior Bank zaprasza do udziału w świątecznej akcji „Świeć przykładem – pomóż dzieciom” i zachęca do dzielenia się dobrem. Każdy, kto rozświetli gwiazdę na specjalnej stronie http://iluminacje.aliorbank.pl, pomoże dzieciom, które w okresie świątecznym szczególnie potrzebują naszego wsparcia.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Alior Bank zachęca do udziału w akcji charytatywnej. Jej celem jest wsparcie finansowe placówek wychowawczych i  opiekuńczych z: Gdańska, Krakowa, Krasnegostawu, Szczecina oraz Warszawy. Akcja jest częścią działań związanych z mecenatem, którym bank objął świąteczną iluminację warszawskiego Nowego Światu. Alior Bank nie tylko rozświetlił tę reprezentacyjną ulicę, sam również „świeci przykładem”, zachęcając internautów do pomagania.

Aby wziąć udział w akcji, wystarczy rozświetlić świąteczną gwiazdę, która znajduje się na specjalnej stronie: http://iluminacje.aliorbank.pl. Gdy gwiazda rozświetli się 50 tysięcy razy, pięciu wybranym placówkom opiekującym się dziećmi Alior Bank przekaże wsparcie w wysokości 50 000 zł, po 10 000 zł dla każdej instytucji.

Pomoc uzyskają: Hospicjum im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC w Gdańsku, Dom Dziecka nr 9 w Warszawie, Dom Małego Dziecka w Krakowie, Dom Dziecka w Krasnymstawie oraz Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie.

Wystarczy jedno kliknięcie, by w tym wyjątkowym przedświątecznym okresie pomóc dzieciom, które tego wsparcia potrzebują. Warto podtrzymywać blask świątecznej gwiazdy i rozświetlać ją na nowo każdego dnia.