Staże dla młodych w Grupie Żywiec

ifJeszcze tylko przez tydzień można aplikować na staż w Grupie Żywiec. Program stażowy jest płatny i realizowany jest na podstawie umowy o pracę. Przeznaczony jest dla studentów kończących naukę oraz absolwentów, którzy posiadają nie więcej niż 2 lata doświadczenia zawodowego.

Obecnie Grupa Żywiec poszukuje stażystów do działów sprzedaży, marketingu, logistyki, finansów a także jako jedna z nielicznych firm w Polsce – do działu produkcji. Aplikację można wysyłać do 14 kwietnia br.

Stażyści Grupy Żywiec realizują roczny, płatny program, opracowywany dla każdego uczestnika indywidualnie. W czasie programu osoba na stażu bierze udział w kilku projektach w rożnych działach dużej firmy piwowarskiej, a o jej rozwój osobowy i zawodowy dba kilku ekspertów Grupy Żywiec.

– Chcemy wykorzystać energię i zapał młodych ludzi umożliwiając im udział rozwój zawodowy i osobisty podczas realizacji interdyscyplinarnych projektów – mówi Robert Bębenek, odpowiedzialny w Grupie Żywiec za rozwój i rekrutację.

Stażyści zyskują doświadczenie w międzynarodowej firmie, umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów, biorą udział w szkoleniach rozwijających kluczowe umiejętności i kompetencje. Ze stażystami Grupa Żywiec zawiera umowę o pracę. Korzystają oni również z przywilejów dostępnych dla wszystkich pracowników, w tym m.in. pakietu medycznego. Najlepsi z nich otrzymują propozycję dalszego rozwoju kariery w Grupie Żywiec. 90 proc. stażystów decyduje się na ten krok.

– Szukamy osób zmotywowanych i z pasją, umiejących pracować w zespole, posiadających umiejętność analitycznego myślenia, dobrze znających język angielski, z prawem jazdy kategorii B i mobilnych, ponieważ projekty z uwagi na dużą skalę działalności Grupy Żywiec mogą się być realizowane na terenie całego kraju – dodaje Robert Bębenek.

Źródło: Grupa Żywiec