Start piątej edycji konkursu na turystyczny film promocyjny

Już po raz piąty redakcja portalu WaszaTurystyka.pl organizuje konkurs, w którym wyłoniony zostanie najlepszy film promocyjny w turystyce. Twórcy mogą zgłaszać filmy w trzech kategoriach: dwóch dotyczących regionów i miast Polski, jednej – spotów promujących inne kraje. RaportCSR.pl jest patronem medialnym konkursu na turystyczny film promocyjny.

Po dwóch ciężkich latach dla całej branży turystycznej, promowanie kierunków, produktów turystycznych, krajów za pomocą spotów reklamowych, filmów staje się znowu ważne. Warto wszak przypomnieć o miejscach, do których tak chętnie wyjeżdżaliśmy przed covidem oraz pokazać zupełnie nowe zakątki.

Wierzymy, że jak w poprzednich edycjach zgłoszonych zostanie wiele wspaniałych filmów promocyjnych – profesjonalnych i amatorskich, nakręconych przez organizacje, samorządy, firmy i prywatnie. Wszystkich twórców zapraszamy do udziału – zapraszają Organizatorzy.

Jak co roku, celem konkursu jest wspieranie inicjatyw promocyjnych, które wyróżniają się jakością techniczną, zachęcają do odwiedzenia danego miejsca czy regionu, mają atrakcyjną formę i klarowną treść. W ocenie brana będzie pod uwagę pomysłowość, innowacyjność oraz jakość przekazywanych treści.

Filmy można zgłaszać do 23 września 2022 roku za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej Forum Promocji Turystycznej. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas XI Forum Promocji Turystycznej, 12 października w Terminalu Lotniska w Radomiu.

Więcej: https://www.waszaturystyka.pl/start-piatej-edycji-konkursu-na-turystyczny-film-promocyjny/