Starbucks® partnerem akcji „Świąteczny Stół Pajacyka”

W kawiarni Starbucks® można nie tylko spróbować smaków Świąt, ale też zrobić coś dobrego. 6 grudnia kupując któryś ze świątecznych napojów Starbucks®: Gingerbread Latte, Toffee Nut Latte lub Honey and Almond Hot Chocolate wspierasz program „Świąteczny Stół Pajacyka” Polskiej Akcji Humanitarnej. Starbucks® przekaże 10% ze sprzedaży tych napojów na dożywianie dzieci.

Każdego dnia miliony osób na całym świecie spotykają się w kawiarniach Starbucks®, by wspólnie celebrować codzienne i przełomowe momenty w swoim życiu przy kubku wyśmienitej kawy. Jednak Starbucks® to nie tylko kawa.

„Jedną z zasad przewodnich firmy jest współpraca z lokalną społecznością. Bariści z różnych miast już nieraz angażowali się w akcje charytatywne: pomagali domom dziecka, oddawali krew, sprzątali miejskie skwery, organizowali warsztaty dla osób niepełnosprawnych czy odwiedzali chore dzieci w szpitalu.” – mówi Magdalena Jurdziak Starbucks® Marketing Manager na Europę Środkowo-Wschodnią.

W tym roku także klienci Starbucks® mogą sprawić, że dzieci w całym kraju otrzymają ciepłe posiłki. 6 grudnia, w Mikołajki, kupując Toffee Nut Latte, Gingerbread Latte czy Honey and Almond Hot Chocolate wesprzesz program „Świąteczny stół Pajacyka” Polskiej Akcji Humanitarnej. Jest to jednodniowa akcja PAH, podczas której właściciele restauracji, kawiarni, klubów i barów z całej Polski przekazują 10% obrotu na rzecz dożywiania dzieci w ramach programu „Pajacyk”.