Społeczna Odpowiedzialność Biznesu w dobie pandemii. Oto laureaci 47. edycji raportu

Znamy już laureatów 47. edycji raportu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR). To najstarszy i największy magazyn poświęcony tej tematyce. Bardzo trudny czas pandemii pokazuje, że przedsiębiorcy powinni pomagać pracownikom, wspierać kontrahentów i partnerów biznesowych a także być blisko lokalnych społeczności – mówi Damian Kuraś, dyr. Instytutu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju.

47. edycja magazynu Raport CSR ponownie została poświęcona kulisom walki polskiego biznesu z epidemią koronawirusa. Gdy w kwietniu br. zamykaliśmy pierwszy „pandemiczny” numer byliśmy przekonani, że kolejny będzie już tylko wspomnieniem pandemii i podsumowaniem działań CSR w tym trudnym okresie. Wydaliśmy jednak kolejne dwa, a dziś gdy oddajemy w Wasze ręce ostatni w tym roku numer, okazuje się że wirus wcale nie jest w odwrocie. Na zapleczu polskiego biznesu wciąż trwa nierówna walka ze skutkami pandemii…

W tej edycji laureatami są: Spółka Benefit Systems, która mimo ciężkiej sytuacji w branży fitness wspierała i wspiera swoich partnerów oraz Leonardo, właściciel fabryki śmigłowców PZL-Świdnik, który od 11 lat znajduje się w czołówce rankingu zrównoważonego rozwoju Dow Jones.

Źródło: https://www.isbnews.tv/spoleczna-odpowiedzialnosc-biznesu-w-dobie-pandemii-oto-laureaci-47-edycji-raportu/