Specjalne „Bilety kibica” na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej od PKP Intercity

Materiał został przygotowany dzięki wsparciu partnera - firmy Track Tec, czołowego europejskiego producenta materiałów do budowy nawierzchni kolejowej.

W ofercie PKP Intercity pojawiły się specjalne Pociągi Kibica do Hamburga i Dortmundu na mecze polskiej drużyny. Dodatkowo wzmocnione będą również regularnie kursujące pociągi do Berlina.

PKP Intercity uruchamia bezpośrednie pociągi, które będą kursowały w komunikacji Polska – Niemcy – Polska, do stacji w miastach, w których Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn rozgrywa danego dnia mecz w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

„Bilet Kibica” uprawnia do przejazdu w dwie strony, ale tylko w relacji, terminie, pociągu i w wagonie oraz na miejscu na nim wskazanych. Dostępne są bilety w klasie 2 wagonów z miejscami do siedzenia. Bilety możesz kupić w kilku miejscach zarówno w kasach biletowych jak i na stronie internetowej intercity.pl oraz w aplikacji mobilnej PKP Intercity.

Cena biletu na przejazd w obie strony wynosi 54,90 euro. Od tej ceny PKP Intercity nie stosuje ulg ani opustów, w tym zniżek dla dzieci. Dla posiadaczy biletów na mecze Mistrzostw Europy w piłce nożnej dostępne są dodatkowe promocje na przejazdy koleją na terenie Niemiec, m in. promocyjne bilety DB za 29,90 euro w 2. klasie i 39,90 euro w 1. Klasie oraz zniżka 25% na bilety Interrail.