Smartfonowa regeneracja w T-Mobile

T-Mobile startuje z ofertą „Smartfon regeneracja”, w ramach której daje telefonom drugie życie. Od 17 listopada za symboliczną złotówkę klienci będą mogli nabyć w abonamencie odnowione egzemplarze iPhone’ów, objęte dwuletnią gwarancją.

Na pierwszy rzut oka bycie nowoczesnym, oszczędnym i ekologicznym wydaje się trudne do pogodzenia: nowe technologie zwykle nie należą do najtańszych, ekologiczne nowinki czy biożywność to często również niemały wydatek, a pranie ubrań w łupinach orzechów zamiast proszku części osób bardziej kojarzy się z awangardowym niż nowoczesnym stylem życia.

W T-Mobile znaleźliśmy jednak sposób, jak pogodzić te trzy podejścia. Odnawiamy, testujemy, a następnie oferujemy za złotówkę w przystępnych cenowo abonamentach trzy modele telefonów marki Apple – iPhone’a 6S, 7 i 8 – gwarantując, że będą solidnie służyć nowym użytkownikom i użytkowniczkom. Oferta „Smartfon regeneracja”, którą planujemy stale rozszerzać, to część naszych ekologicznych działań, realizowanych w ramach kampanii WE CARE. – czytamy w komunikacie marki.

Urządzenia dostępne w naszej ekologicznej ofercie po gruntownym odnowieniu są prawie jak nowe – posiadają tylko nieznaczne ślady użytkowania, a ich wszystkie komponenty zostały odpowiednio przetestowane. Modele są objęte 24-miesięczną gwarancją, mają nowe, oryginalne ładowarki i w większości posiadają nowe baterie.

Choć w okresie pandemii wszyscy mierzymy się z nowymi troskami, to nie możemy zapominać o problemach, które już wcześniej dotykały nas i naszą planetę. Właśnie dlatego rozpoczęliśmy akcję „Smartfon regeneracja”, dzięki której ograniczamy ilość elektrośmieci i dajemy smartfonom drugie życie. Wprowadzając ponownie do obiegu gospodarki cyrkularnej odnowione telefony, nie tylko udostępniamy naszym klientom sprawny, nowoczesny i przystępny cenowo sprzęt, ale przede wszystkim dokładamy naszą małą cegiełkę do budowania w społeczeństwie postaw „zero waste” – mówi Małgorzata Rybak-Dowżyk, dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej T-Mobile Polska.

Popularne modele w korzystnym abonamencie

W eko-ofercie dostępne są obecnie trzy modele urządzeń Apple: iPhone 6S (w wersjach 32 i 64 GB), iPhone 7 (32 GB) oraz iPhone 8 (w wersjach 64 i 256 GB). Można je nabyć za symboliczną złotówkę przy abonamencie z taryfą M w przypadku modeli 7 i 8, a w przypadku iPhone’a 6S zarówno w M, jak i S.

Szczegółowe informacje o wybranych modelach oraz warunki oferty można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/odnowiony-iphone