Rusza V edycja plebiscytu „Eko-Inspiracja”

Redakcje portalu Ekorynek.com oraz magazynu „Ekologia i Rynek” zapraszają do uczestnictwa w V edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego „ODPOWIEDZIALNIE Z NATURĄ”.


Znakiem rozpoznawczym programu jest prestiżowe godło „EKO-INSPIRACJA”, przyznawane innowacyjnym, ekologicznym markom, produktom oraz instytucjom zaangażowanym na rzecz poszanowania środowiska naturalnego i zrównoważonego rozwoju.

Kluczowym elementem „Eko-Inspiracji” jest otwarty, ogólnopolski plebiscyt on-line oraz doroczna Gala Finałowa połączona z debatą ekspercką, z udziałem przedstawicieli świata biznesu, mediów oraz instytucji i organizacji związanych z obszarem ochrony środowiska.

“Eko-Inspiracja” to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień ekologicznych w Polsce, a także jedno z największych na rynku wydarzeń propagujących idee zrównoważonego rozwoju. W tegorocznej edycji nominacje będą przyznawane w 6 kategoriach: „Firma”, „Produkt”, „Partnerstwo, Wypoczynek, „Edukacja” oraz „Eko-żywność”.

Propozycje bezpłatnych zgłoszeń do Eko-Inspiracji rozpatrywane będą do dnia 25 stycznia 2018 r. Szczegółowe informacje na stronie http://ekoinspiracja.ekorynek.com/ oraz pod adresem e-mail: j.krol@ekoinspiracja.pl