Rusza Global Mentoring Walk w Polsce!

Vital Voices zaprasza na jesienny spacer z kobietą liderką, która inspiruje, motywuje do działania – czyli Mentoring Walk. Start: 17 listopada, godz. 12.00, Stara Pomarańczarnia, warszawskie Łazienki Królewskie. Wszystkie Panie, które chcą zostać mentee powinny zarejestrować się poprzez pobranie formularza na stronie http://www.vitalvoices.pl i wysłanie go na podany na stronie adres mailowy. Na zgłoszenia Kandydatek Organizator czeka do 10 listopada br.

W sobotnie popołudnie 17 listopada Global Mentoring Walk będzie odbywał się w różnych zakątkach świata m.in. w Stanach Zjednoczonych, w Egipcie, w Indiach, w Kenii. Wszędzie tam gdzie aktywnie działają kobiety związane z organizacją pozarządową Vital Voices, która szuka i szkoli liderki na całym świecie – także w Polsce.

Podczas wspólnej przechadzki uznane kobiety sukcesu spotykają się z kobietami, które do roli liderki dopiero aspirują. Panie dyskutują na temat swoich wyzwań zawodowych i dzielą się doświadczeniami, budują relację Mentorka – Mentee  (uczennica). Ten spacer to okazja by zwrócić uwagę na znaczenie przywódczej roli kobiet oraz wpływu mentoringu na rozwój liderek. W Polsce Vital Voices Chapter Poland organizuje taki spacer pierwszy raz.
Źródło:  http://www.vitalvoices.pl