ReStore zaprasza na aukcję charytatywną – Kto pierwszy ten lepszy

Sklep charytatywny z wyposażeniem wnętrz zaprasza serdecznie na aukcję pod nazwą „Kto pierwszy ten lepszy”. Wydarzenie będzie miało miejsce w Warszawie, 7 sierpnia 2021 roku, w sklepie ReStore fundacji Habitat for Humanity Poland przy ulicy Łojewskiej 12 (Targówek), w godzinach 13:00 – 16:00.

Podczas aukcji, na którą zapraszamy m.in. mieszkańców Targówka, naszych sympatyków i Partnerów pod młotek pójdą podarowane nam m.in. obrazy, lampy, fotel Marcina Prokopa z własnoręcznie podpisanym certyfikatem autentyczności, lampa Moniki Brodki z certyfikatem, piękna toaletka z Ambasady Kanady oraz inne rzeczy ładne – praktyczne i niepraktyczne ofiarowane nam przez darczyńców. Aukcję poprowadzimy jednocześnie stacjonarnie i online. – informują Organizatorzy akcji.

Zysk z licytacji zasili cele statutowe fundacji Habitat for Humanity Poland wpierającej osoby w trudnej sytuacji mieszkaniowej.

W dniu aukcji sklep będzie otwarty w godzinach 10:00-17:00. Będzie można obejrzeć i kupić oferowane przedmioty, a dodatkowo będziemy organizować animacje dla dzieci. Głodnych i spragnionych zapraszamy do skorzystania z pysznej oferty foodtrucka, który będzie znajdować się tuż przy ReStore. Aukcję poprowadzi z werwą Wojciech Asiński – aktor teatralny i filmowy oraz prezenter telewizyjny.

Gdzie: Łojewska 12, Warszawa, Targówek
Godziny trwania aukcji: 13:00 – 16:00

Więcej: https://www.facebook.com/ReStorePoland/