Remington wspiera działania Rak’n’Roll

Zadbaj, zapuść, zachęć! Z początkiem listopada ruszyła akcja #DajWlosZRemington. Jej celem jest wsparcie programu Daj Włos!, w ramach którego Fundacja Rak’n’Roll przekazuje bezpłatne peruki kobietom w trakcie leczenia onkologicznego. Jak dołączyć do akcji?

 

Włosy są ważnym atrybutem kobiecego wyglądu, a ich utrata w wyniku chemioterapii może być przykrym, czasami traumatycznym momentem. Peruki są refundowane przez NFZ do wysokości niewielkiego limitu, a cena peruk naturalnych (i dobrej jakości peruk syntetycznych) jest wyjątkowo wysoka. W ramach programu Daj Włos! Fundacja Rak’n’Roll przekazuje bezpłatne peruki z włosów naturalnych i dobrej jakości peruki syntetyczne osobom w trakcie leczenia onkologicznego.

– Zgodnie z hasłem „Bądź sobą po swojemu”, chętnie wspieramy wszelkie programy, które umacniają w człowieku pewność siebie płynącą z wnętrza. Podopieczne Fundacji Rak’n’Roll to niesamowite kobiety, których siła inspiruje innych. Jesteśmy wdzięczni Fundacji za nawiązaną współpracę i możliwość dołożenia cegiełki dla ich działań. Wierzymy, że angażując odbiorców naszej marki, wspólnie stworzymy coś niepowtarzalnego – o akcji mówi Katarzyna Krauze, country marketing manager marki Remington w Spectrum Brands, Inc.

Program Daj Włos! można wesprzeć na wiele sposobów. Jednym z nich jest przekazanie włosów. Jednak, aby przekazać warkocze na ten cel, należy spełnić szereg warunków, m.in. włosy muszą być zdrowe i długie.

Akcja #DajWlosZRemington ma na celu zachęcenie osób, które planują ściąć długie włosy do oddania ich na cele dobroczynne oraz nagłośnienie 5 ważnych zasad Daj (Dobry!) Włos. Ich stosowanie jest konieczne, by podarowane warkocze mogły być wykorzystane do utkania peruki.

Więcej: www.raknroll.pl/dajwlos