Program Praktyk Letnich w Jeronimo Martins Polska

Trwają ostatnie tygodnie rekrutacji do Programu Praktyk Letnich w Jeronimo Martins Polska, właściciela sieci sklepów Biedronka. W tegorocznej edycji doświadczenia zawodowe w trakcie wakacyjnych praktyk w strukturach firmy będzie mogło zdobyć ponad 60 studentów. Każdy z nich będzie otrzymywał wynagrodzenie. Zgłoszenia na większość ofert można przesyłać do 12 kwietnia br.

Do programu Praktyk Letnich w Jeronimo Martins Polska mogą aplikować studenci uczelni wyższych, zainteresowani uzupełnieniem wiedzy akademickiej o rzeczywiste doświadczenia biznesowe. Firma przygotowała ponad 60 ofert praktyk w Biurze Głównym w Warszawie oraz biurach regionalnych i centrach dystrybucyjnych sieci Biedronka w całym kraju. Praktyki realizowane są w miesiącach letnich – od czerwca do września.

Wybrani w rekrutacji kandydaci dołączą do różnorodnych działów firmy, m.in. zakupów, operacyjnego, administracji, BHP, IT, kontrolingu, czy komunikacji wewnętrznej oraz spraw korporacyjnych. W związku z tym do udziału w programie mogą zgłaszać się osoby już od pierwszego roku studiów, a także niezależnie od kierunku. Kluczowymi cechami poszukiwanymi u studentów są: nastawienie na rozwój, samodzielność, łatwość nawiązywania kontaktów, zaangażowanie oraz zainteresowanie obszarem, w jakim chce się odbyć praktyki. Specjalistyczna wiedza
i doświadczenie nie są wymagane.

Zrekrutowane osoby rozpoczną Program Praktyk Letnich od szkolenia, podczas którego będą miały okazję zintegrować się oraz lepiej poznać firmę i obszary jej działania. Praktyki są płatne, a praktykanci mogą liczyć na pracę pod okiem opiekunów oraz na realizację samodzielnych projektów. Staż w Jeronimo Martins jest także doskonałą okazją do budowania sieci kontaktów, które mogą zaprocentować na przyszłej drodze zawodowej kandydatów. Odbycie praktyk zostanie potwierdzone certyfikatem.

Szczegóły dotyczące wakacyjnych programów dla studentów można znaleźć na stronie internetowej: www.karierawjm.pl.