Premiera autobiografii Mai Frykowskiej “Pokonaj siebie”

Kiedyś szokowała i prowokowała, dzisiaj głosi słowo Boże. O tym jak naprawdę wyglądało życie Mai Frykowskiej: aktorki, matki i nawróconej chrześcijanki możemy przeczytać w autobiografii “Pokonaj siebie”. Premiera połączona ze spotkaniem autorskim odbędzie się 26 października (piątek) o godz. 17:00 w Centrum Handlowym ARKADIA przy Alei Jana Pawła II 82 w Warszawie (parter, wejście główne). W programie między innymi: panel dyskusyjny, w którym udział weźmie autorka, Kamil Bazelak, Marcin Cejrowski oraz Mikołaj Rey. Zaplanowany jest także koncert Patrycji Ciski z zespołem.

 

Kiedy upadamy, trudno podnieść się o własnych siłach. Potrzebna jest pomoc Boga, który prostuje nasze ścieżki. Zdarza się, że są one mocno wyboiste, a największym wrogiem jesteśmy my sami. Pokonać siebie, a raczej pokonać zmianę myślenia i działania jest nie lada sztuką – mówi Maja Frykowska, autorka książki „Pokonaj Siebie”.

Pokonaj Siebie – to nie tylko autobiografia Mai Frykowskiej. To także dramatyczne losy najbliższych autorki. Jej dziadek – Wojciech Frykowski był wieloletnim przyjacielem Romana Polańskiego. Frykowski został zamordowany wraz z narzeczoną reżysera przez członków sekty Charlesa Mansona w posiadłości Polańskiego w Los Angeles. Ta tragedia jest jednym z wątków powstającego właśnie filmu Tarantino „Оnce Upon a Time in Hollywood”.

W książce opisuję moją historię bez koloryzowania: moje upadki i wzloty – bez owijania w bawełnę, jednak z pozytywnym zakończeniem. Lekcja życia którą dostałam może być przestrogą dla innych i zachętą do budowania prawdziwej relacji z Bogiem – naszym przyjacielem, ojcem i lekarzem. Przede wszystkim jednak chcę pokazać, że warto śmiało sięgać po swoje marzenia – podsumowuje Maja Frykowska, autorka książki.

Maja Frykowska jest aktorką. Swego czasu była jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w Polsce. W mediach funkcjonuje od 15 lat z 5-cio letnią przerwą w karierze. Przerwa ta związana była z tym,że Maja wyszła za mąż, urodziła córeczkę i przede wszystkim nawróciła się. Dzisiaj powraca po 6 latach aby opowiedzieć cała swoją historię w książce POKONAJ SIEBIE.

Więcej: https://www.facebook.com/events/2310858552276110/