Poszukiwani młodzi z apetytem na karierę i…

8 miesięcy płatnego stażu, dwie indywidualne ścieżki kariery i niezliczone możliwości rozwoju zawodowego – to wszystko czeka na zwycięzców kolejnej edycji konkursu Kompania Innowacji. Kompania Piwowarska już po raz szósty zaprasza ambitnych studentów i absolwentów do udziału w swoim programie stażowym. Prace konkursowe można przesyłać do 7 czerwca 2015.

Tym razem uczestnikom wyznaczono tylko jedno zadanie: „Opracowanie analizy rynków piw bezalkoholowych na świecie ze szczególnym uwzględnieniem ich komunikacji oraz przygotowanie propozycji piwa bezalkoholowego dla młodych konsumentów w Polsce (18-24 lata)”. Kompania Piwowarska tradycyjnie już kieruje swój konkurs do studentów ostatnich roczników i absolwentów uczelni – mających otwarty umysł i świeże pomysły, niebojących się wyzwań, zmotywowanych do rozwoju osobistego.

Spośród nadesłanych projektów komisja konkursowa wybierze te najbardziej nowatorskie, a ich autorów zaprosi na galę finałową w czerwcu w warszawskim biurze Kompanii Piwowarskiej. Podczas finału wszyscy uczestnicy zaprezentują swoje prace, wezmą udział w Assessment Center oraz będą mieli niepowtarzalną okazję zwiedzić biuro i uczestniczyć w panelu degustacyjnym. Ostatecznie ofertę stażu otrzymają trzy osoby, których pomysły, jak również osobowość najbardziej przekonają do siebie jury.

– Staż w firmie piwowarskiej to bez wątpienia atrakcyjna praca. Jednak nie będzie to tylko spijanie pianki, bowiem stażystom przydzielimy konkretne zadania i projekty, które – realizowane pod okiem managerów i ze wsparciem mentorów – zaprocentują solidną dawką wiedzy, umiejętności i doświadczenia – tłumaczy Agata Lubiatowska-Henkiel, kierownik ds. zarządzania talentem w Kompanii Piwowarskiej. – Laureaci będą mogli odbyć staż w ramach dwóch ścieżek rozwojowych: specjalistycznej, w obrębie jednego działu, pracując nad własnym, dużym projektem, której celem jest zdobycie głębokiej wiedzy funkcjonalnej, lub w różnych działach komercyjnych, jako członek projektów cross-funkcjonalnych, co z kolei jest świetną okazją do zdobycia szerokiej wiedzy biznesowej.

Kompania Innowacji to zapoczątkowany w 2010 roku program stażowy Kompanii Piwowarskiej, którego celem jest wyszukiwanie młodych talentów i zachęcenie ich do pracy w branży piwowarskiej. Co roku konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem kandydatów. Zgłoszenia można przesyłać mailowo na adres konkurs_innowacji@kp.sabmiller.com lub pocztą tradycyjną: Kompania Piwowarska, ul. Szwajcarska 11, 61-285 Poznań z dopiskiem KOMPANIA INNOWACJI.

Warto wspomnieć, że równolegle KP rekrutuje studentów IV i V roku studiów oraz absolwentów uczelni technicznych do udziału w programie stażowym Technical Graduate Programme. To znakomita propozycja dla tych, którzy interesują się techniczną stroną chmielowego napoju i chcą mieć wkład w warzenie ulubionych piw Polaków. Podczas dwuletniego płatnego stażu adepci browarnictwa będą mogli gruntowanie poznać tajniki powstawania piwa i uczyć się od najlepszych.

Jak co roku KP oferuje młodym ludziom także możliwość odbycia letnich praktyk. Więcej informacji na temat staży i praktyk można znaleźć tutaj: http://www.kp.pl/kariera-w-kp/strefa-mlodych-talentow/.