Pomoc Mierzona Kilometrami – ostatni etap!

T-mobilePrzed uczestnikami akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami ostatnie wyzwanie. 15 września, rozpoczął się siódmy, kończący akcję dwutygodniowy etap. Jego finał odbędzie się podczas 35. PZU Maratonu Warszawskiego, którego oficjalnym partnerem został T-Mobile Polska. 29 września na Stadionie Narodowym w Warszawie stanie specjalna strefa tej ogólnopolskiej akcji społecznej. Wszyscy uczestnicy tego wydarzenia będą mogli przekazać swoje kilometry, zarówno z biegu na 5 km jak i na dystansie maratońskim, dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo z Fundacji TVN nie jesteś sam.

Począwszy od 15 czerwca cała Polska zbierała kilometry T-Mobile biegając, jeżdżąc na rowerze, rolkach czy po prostu spacerując. 29 września podczas 35. PZU Maraton Warszawski odbędzie się oficjalne zakończenie tej ponad trzymiesięcznej akcji. To ostatnia szansa aby podczas biegu na 5 km lub biegu maratońskim włączyć aplikację Endomondo i przekazać kilometry do wspólnej puli akcji. Każdy kilometr przyczyni się do pomocy dzieciom niepełnosprawnym ruchowo. Dodatkowo, T-Mobile nagrodzi  2 osoby – kobietę i mężczyznę, którzy w biegu na 5 km dobiegną jako pierwsi do mety. Otrzymają oni smartfon Samsung GALAXY S4, który jest oficjalnym partnerem akcji.

Jeśli etap zostanie zrealizowany i licznik przekroczy 40 milionów kilometrów do puli trafi tym razem 220 tysięcy, co łącznie z poprzednimi etapami da MILION złotych, które trafią do podopiecznych fundacji.

Dla osób, które tym razem nie wystartują w biegach, T-Mobile przygotował szereg atrakcji w specjalnej strefie, która stanie na Stadionie Narodowym. Wszyscy, którzy ją odwiedzą  będą mogli wziąć udział w rywalizacji na bieżniach i rowerach stacjonarnych. Warszawa to kolejne miasto po Gałkowie, nadmorskich miejscowościach oraz Krynicy Zdrój, które weźmie udział w rywalizacji miast. W strefie będzie można zrobić sobie również zdjęcie w specjalnie przygotowanej budce fotograficznej oraz otrzymać pamiątkowe upominki związane z akcją.

W zbieraniu kilometrów od początku trwania akcji pomagają partnerzy: Telewizja TVN, Radio Zet, Grupa Onet, Endomondo a także firma Samsung – producent najnowszej generacji smartfona GALAXY S4.

Źródło: T-Mobile