#POMAGRAJMY – Fundacja DKMS zachęca fanów gamingu do rejestracji

#POMAGRAJMY to seria podcastów, których można słuchać zarówno na Spotify, jak i oglądać na kanale Fundacji DKMS na YouTube. Projekt ma na celu edukację słuchaczy na temat idei dawstwa szpiku oraz zachęcenie ich do rejestracji online i wsparcia działań Fundacji DKMS. Rozmowy prowadzi Karol Paciorek – dziennikarz, YouTuber, ale przede wszystkim świetny rozmówca. Jego działania można kojarzyć z kanałów Lekko Stronniczy oraz Imponderabilia.

 Prowadzący wraz z gośćmi będzie mówić o tym, co dla nas najważniejsze – o niesieniu pomocy innym i przyjmowaniu jej oraz wielu innych aspektach związanych z ideą pomagania. Równolegle pojawią się tematy kluczowe dla środowiska gamingowego: największe pasje, ulubione gry, źródła inspiracji, ale też zwykła codzienność. Nie bez powodu rozmowy są długie – wszystko po to, by jak najlepiej poznać gości i dać im szansę na pokazanie się z zupełnie nowej strony – zapowiada Fundacja DKMS.

Gośćmi będą wszyscy ci, którym gaming jest bliski. Będą to zarówno mniej lub bardziej aktywni gracze, znani YouTuberzy, nieocenieni streamerzy, czy osoby, które gaming traktują po prostu jako hobby.

W najnowszym odcinku wystąpił gość, który jako jedyny na polskim YouTubie łączy pokolenia za pomocą technologii. Łukasz „ZMASLO” Zmysło zasila także szeregi #POMAGRACZY jako jeden z zarejestrowanych potencjalnych Dawców szpiku. Posłuchajcie historii ZMASLO, który opowiada o swojej pasji oraz o tym, co skłoniło go do zapisania się w bazie Dawców szpiku.

Źródło: Fundacja DKMS