Polregio bierze udział w Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Transportu

Tydzień Zrównoważonego Transportu (16-22 września) ma na celu zachęcić ludzi do odpowiedzialnego wybierania codziennego środka lokomocji, zastanowienia się nad wpływem naszych małych, codziennych decyzji na środowisko.

Polregio zaangażowało się w akcję przygotowując szereg zniżek, w tym w ramach Dnia bez samochodu. Przewoźnik zaprasza wszystkich kierowców posiadających dowód rejestracyjny do bezpłatnych przejazdów pociągami na obszarze województwa: pomorskiego, wielkopolskiego, małopolskiego i łódzkiego. Darmowymi przejazdami w Dniu bez samochodu Polregio kusi posiadaczy aut w aglomeracji Olsztyn i we Wrocławiu. W województwie lubuskim i opolskim przygotowano ofertę „Rower za złotówkę”.

Artur Martyniuk, prezes Polregio, powiedział: “Cieszymy się, że możemy przyłączyć się do tak ważnej ekologicznie akcji. Kolej zawsze stała po tej zielonej stronie mocy. Mamy nadzieję, że bezpłatne przejazdy pociągami, które oferujemy w Europejski Dzień Bez Samochodu, pozwolą kierowcom odkryć uroki podróży koleją i zachęcą ich do częstszego przesiadania się z auta do pociągu Polregio.”

Źródło: https://www.waszaturystyka.pl/polregio-bierze-udzial-w-europejskim-tygodniu-zrownowazonego-transportu/