Pierwsze zgłoszenia do konkursu „Kadry z Polski i… nie tylko”

Napłynęły już pierwsze filmy zgłoszone do konkursu “Kadry z Polski i… nie tylko”, organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl. Twórcy mogą zgłaszać filmy w trzech kategoriach: dwóch dotyczących regionów i miast Polski, jednej – spotów promujących inne kraje. Wyniki zostaną ogłoszone podczas XI Forum Promocji Turystycznej, 12 października w Terminalu Lotniska Warszawa-Radom. RaportCSR.pl – jako partner medialny konkursu – przyzna w tym roku nagrodę specjalną dla filmu, który najlepiej promuje wartości CSR i ESG.

Po dwóch ciężkich latach dla całej branży turystycznej, promowanie kierunków, produktów turystycznych, krajów za pomocą spotów reklamowych, filmów staje się znowu ważne. Warto wszak przypomnieć o miejscach, do których tak chętnie wyjeżdżaliśmy przed covidem oraz pokazać zupełnie nowe zakątki.

Wierzymy, że jak w poprzednich edycjach zgłoszonych zostanie wiele wspaniałych filmów promocyjnych – profesjonalnych i amatorskich, nakręconych przez organizacje, samorządy, firmy i prywatnie. Wszystkich twórców zapraszamy do udziału.

Jak co roku, celem konkursu jest wspieranie inicjatyw promocyjnych, które wyróżniają się jakością techniczną, zachęcają do odwiedzenia danego miejsca czy regionu, mają atrakcyjną formę i klarowną treść. W ocenie brana będzie pod uwagę pomysłowość, innowacyjność oraz jakość przekazywanych treści.

Filmy można zgłaszać do 23 września 2022 roku za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej Forum Promocji Turystycznej.

Więcej: https://www.waszaturystyka.pl/pierwsze-zgloszenia-do-konkursu-kadry-z-polski-i-nie-tylko/