Orbis sponsorem Ogólnopolskiego VII Zjazdu Firm Rodzinnych

W Warszawie, w dniach 27-30 listopada 2014 roku, w hotelu Sofitel Warsaw Victoria, odbędzie się VII Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych – najważniejsze wydarzenie integrujące firmy rodzinne i wspierające ich rozwój, organizowane przez stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych.

 

Tegoroczny zjazd firm rodzinnych objął honorowym patronatem Prezydent RP Bronisław Komorowski, doceniając w ten sposób na najwyższym szczeblu państwowym wagę firm rodzinnych zarówno w rozwoju gospodarczym, jak i społecznym Polski. Grupa Hotelowa Orbis po raz pierwszy jest sponsorem Ogólnopolskiego VII Zjazdu firm Rodzinnych.

„W hotelach klasy ekonomicznej, 70% klientów to przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw, często z polskim rodowodem. W segmencie wyższym, ilość tych klientów wynosi ponad 30% i ciągle rośnie. W Polsce, przedsiębiorstwa rodzinne stanowią najliczniejszą grupę firm a ich rozwój ma pozytywny wpływ na wzrost gospodarczy kraju. To nas bardzo cieszy gdyż wyniki w branży hotelarskiej są silnie skorelowane z kondycją firm na rynku.” – tłumaczy Ireneusz Węgłowski, Wiceprezes Zarządu Orbis S.A.

Ponadto, Grupa Hotelowa Orbis będzie również obecna na Ogólnopolskim VII Zjeździe Firm Rodzinnych poprzez udział w panelu nt. „Franczyza – szansa czy pułapka?”, na których nie tylko przedstawiciele Orbisu, ale i nasi franczyzobiorcy hotelowi przedstawią swoje doświadczenia we współpracy pomiędzy firmą rodzinną a największą grupą hotelową w Polsce.