Nowy numer magazynu “Raport ESG” już dostępny!

W najnowszym numerze kwartalnika Raport ESG znajdziecie Państwo wszystko o III Kongresie ESG. Na deser wiele ciekawych tekstów. Zapraszamy do lektury. Co w numerze?

Pojęcie ESG na stałe wkroczyło do naszych domów. Wiele jest jeszcze do zrobienia. Najnowszy magazyn ukazał się pod znamiennym i mówiącym wiele hasłem “Nasz drogi Zielony Ład”.

Jak zawsze oddaliśmy swoje łamy znamienitym gościom. Są więc obszerne teksty poświęcone kongresowi, analizy naszych dziennikarzy oraz gości specjalnych.

Cieszy fakt, o czym piszemy w numerze, że lawinowo wzrasta liczba publikacji poświęconych problemowi ESG.

Jedną z ważniejszych kwestii, które nurtują Polaków i nie tylko, jest Zielony Ład. W numerze zastanawiamy się, czy trafi on do kosza. Protesty rolników trwające od jakiegoś czasu potwierdzają ważkość tematu, którym się zajęliśmy.

Dla Państwa wygody udostępniliśmy wersję elektroniczną magazynu “Raport ESG”. Oczywiście nasz magazyn można kupić także w wersji papierowej w salonach empik w całym kraju.

KLIKNIJ. Tu kupisz najnowszy numer magazynu Raport ESG

Wiele kontrowersji wzbudziła wypowiedź szefa Warsaw Enterprise Institute Tomasza Wróblewskiego. Poniżej argumenty przeciw ESG: