Największa w Polsce strefa kibica na PGE Narodowym

Mecze Biało Czerwonych i innych drużyn podczas mundialu w Rosji będzie można oglądać w organizowanych w wielu miastach Polski strefach kibica. Największa jest w Warszawie na PGE Narodowym. 19 czerwca na płycie stadionu staną cztery telebimy o wymiarach 16 x 9 metrów na których fani futbolu będą wspólnie oglądać pierwszy mecz Polski na Mistrzostwach Świata w Rosji. Tego dnia w Domu Polskiej Reprezentacji zagości nawet 75 tysięcy kibiców, którzy z całych sił będą kibicować Biało-Czerwonym. 

 

PGE Narodowy zachęca do zakupu biletów na wspólne oglądanie meczu naszej drużyny z Senegalem. Poza transmisją meczu, w koronie areny czekać będą liczne atrakcje dla dzieci i dla dorosłych. Czas umilą występy muzyczne i ciekawe animacje.

Bilety do Narodowej Strefy Kibica można kupić w sklepie internetowym PGE Narodowego wchodząc na stronę narodowastrefakibica.pl/bilety. Ceny wahają się od 10 z do 30 zł, a dzieci do lat sześciu PGE Narodowy zaprasza bezpłatnie

– Największa w Polsce Narodowa Strefa Kibica w Domu Polskiej Reprezentacji połączy Polaków i stanie się na jeden dzień prawdziwym centrum polskiej piłki nożnej. Nawet 75 tysięcy Polaków wspólnie odśpiewa hymn narodowy i będzie dopingowało podopiecznych Adama Nawałki. Zapewniam, że dostarczymy kibicom niezapomnianych emocji – zapewnia Alicja Omięcka, Prezes PGE Narodowego.