Nad Zatoką – Jezioro Koronowskie, ośrodek dla wymagających

Fot. Nad Zatoką

Ośrodek Nad Zatoką oferuje wiele wymagającym klientom. Wyobraźcie sobie państwo las, w nim domki z tarasami stojące na niewielkim wzniesieniu, a poniżej urocza zatoka Jeziora Koronowskiego.

Wypoczywać można różnie. Ale po najbardziej nawet aktywnym zwiedzaniu, spacerach, pływaniu żaglówką, czy kajakiem potrzebujemy odpoczynku. Bez hałasu, słuchając śpiewu ptaków, w kameralnej atmosferze. Idealne, niemal – bo pokażcie państwo coś całkowicie idealnego, warunki odpoczynku i wypoczynku stworzyła pani Tatiana Sikora właścicielka ośrodka Nad Zatoką.

Nowoczesne i nowe domki z których każdy ma własny taras i widok na uroczą zatoczkę Jeziora Koronowskiego stoją wśród lasu. Jest tu miejsce na ognisko, i miejsce zabaw dla dzieci oraz dogodne zejście do jeziora i własny pomost. Od pomysłu na przepłynięcie się kajakiem powziętym w domku dzieli nas tylko kilka minut i małe kilkadziesiąt metrów w stronę wody.

Śniadania, obiady kolacje czy popołudniową kawę możemy zamówić w restauracji, co daje dodatkowy komfort wypoczynku.

Więcej: https://kurier365.pl/globtroter/32023-nad-zatok%C4%85-jezioro-koronowskie,-o%C5%9Brodek-dla-wymagaj%C4%85cych.html