LUX MED otwiera pierwsze w Kaliszu Centrum Medyczne

21 stycznia odbyło się uroczyste otwarcie nowego Centrum Medycznego LUX MED w Kaliszu. Placówka zlokalizowana jest w biurowcu Calisia One, przy ul. Chopina 9 na II piętrze budynku.

Pacjenci mogą w niej korzystać z szerokiego zakresu usług – badań diagnostycznych i laboratoryjnych, a także konsultacji lekarza internisty, ginekologa, pediatry, pulmonologa, laryngologa, ortopedy, kardiologa, lekarza medycyny pracy, okulisty oraz optometrysty. W centrum medycznym znajduje się dziesięć gabinetów lekarskich a także punkt szczepień, gabinet zabiegowy.

Kalisz to dla nas ważne miasto. Wchodzimy do nowej lokalizacji, w której już dziś mamy wielu pacjentów. Chcemy, aby mieli łatwy dostęp do wysokiej jakości usług blisko swojego miejsca zamieszkania – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.

Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 20.00. Więcej informacji na temat nowego Centrum Medycznego na stronie: https://www.luxmed.pl/dla-pacjentow/centra-medyczne-grupy-lux-med/placowki-grupy-lux-med/cm-kalisz/cm-lux-med-ul-chopina-9.html

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Grupa LUX MED zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 000 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest ponad 230 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia 15 000 osób, około 6800 lekarzy i 4000 wspierającego personelu medycznego. Grupa LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.