Lidl Polska zachęca do powiedzenia TAK! roślinnym produktom

Jak wynika z badania SW Research dla Fundacji ProVeg, już połowa Polaków deklaruje, że ograniczyła w swoim menu ilość spożywanych produktów pochodzenia zwierzęcego. Lidl Polska nie tylko sukcesywnie poszerza ofertę dla wegan i wegetarian, ale też prowadzi akcję „Powiedz TAK! roślinnym produktom”, w ramach której zachęca klientów do urozmaicenia diety o produkty bezmięsne. 

Już od dłuższego czasu w sklepach sieci Lidl Polska klienci mogą szukać swoich ulubionych produktów wegańskich i wegetariańskich w specjalnej Vege Strefie. Jest ona dostępna we wszystkich sklepach w Polsce, a jej oferta – m.in. alternatywy dla nabiału, mięsa i roślinne dania gotowe – cały czas się zwiększa. Tym bardziej, że zmieniają się nawyki żywieniowe Polaków, którzy coraz chętniej sięgają po produkty bezmięsne – zarówno ze względów zdrowotnych, jak i smakowych. Z myślą o pozostałych, Lidl Polska prowadzi akcję „Powiedz TAK! roślinnym produktom”.

W tygodniu od poniedziałku 18 lipca do środy 20 lipca miłośnicy oferty roślinnej Lidl Polska będą mieli okazję zakupić pyszne produkty VEMONDO w lepszych cenach.

Pomysłów na potrawy wegańskie i wegetariańskie można szukać w specjalnym e-booku VEMONDO, dostępnym na oficjalnej stronie Lidl.pl.