Konkurs – GoodBye Stress

Czym jest szczęście i jak je osiągnąć?  Jak minimalizować stres, oswajać go i nad nim panować, by pozbyć się presjii poczuć szczęśliwym? Na te pytania odpowiedzi szukać będą eksperci wraz z uczestniczkami programu „NATURALNIE SZCZĘŚLIWE bez stresu”. Organizatorem jest marka Kneipp, a  zaprosi do niego laureatki konkursu „GoodBye Stress”.

W walce ze stresem nie jesteśmy skazani na porażkę, wręcz przeciwnie!

Jak mówi psycholog, Aleksandra Potykanowicz, sił do zmian należy szukać w sobie – „Od początku do końca, zawsze i wszędzie, sto procent wpływu masz tylko na siebie samą. Tylko tyle i aż tyle. Masz wpływ na to, co robisz, jak reagujesz, jak o siebie dbasz, jakich dokonujesz wyborów. Masz też wpływ na to, jakimi ludźmi się otaczasz, jakie reguły obowiązują w Waszych relacjach, komu i jakie granice wyznaczasz”.

Konkurs „GoodBye Stress” – wprowadź zmiany, oswój stres i odzyskaj energię

W ramach kampanii społeczno-edukacyjnej „Naturalnie Szczęśliwe”, marka Kneipp inspiruje kobiety do zmiany postaw i postrzegania źródeł naturalnego szczęścia.  W oparciu o pięć filarów filozofii Sebastiana Kneippa, propagującego życie w zgodzie z naturą, marka podpowiada jak się wyciszyć, zaakceptować i docenić siebie, odnaleźć radość z życia i wewnętrzny spokój, by skutecznie przeciwdziałać stresowi.

Chcemy zaprosić kobiety gotowe do wprowadzenia zmian w swoim życiu do wyjątkowego konkursu „GoodBye Stress”, w którym do wygrania jest udział w programie „NATURALNIE SZCZĘŚLIWE bez stresu”. To niezwykły konkurs, w którym przeciwnikiem jest stres, a wygraną szczęście i życie w zgodzie z naturą – mówi Ewa Łusiak, Brand Manager marki Kneipp.

Naturalnie Szczęśliwe bez stresu

„Naturalnie Szczęśliwe bez stresu” to 11-tygodniowy program, do którego przystąpi pięć wyłonionych w konkursie uczestniczek. Każdego tygodnia dostaną one zadanie w postaci wprowadzenia w życie zmiany zgodnej z filozofią Sebastiana Kneippa, która pomoże im zwalczać stres. Wyzwania będą dotyczyć pięciu filarów filozofii Kneippa – wody, rośliny, ruchu, odżywiania, równowagi, stanowiących klucz do szczęścia.

Podczas cotygodniowych, wirtualnych spotkań z ekspertami, które poprowadzi Beata Sadowska, uczestniczki będą dzielić się spostrzeżeniami, a eksperci programu udzielać będą cennych porad, by przeprowadzić je przez metamorfozę i pomagać w wydobyciu wewnętrznej siły oraz motywacji do przemian. Agata Ziemnicka, psychodietetyk będzie wsparciem w dziedzinie odżywiania, Ola Żelazo – trenerka fitness będzie służyć radą w kwestiach aktywności fizycznej. Psycholog Aleksandra Potykanowicz zadba o zdrowie psychiczne i równowagę, za filar „woda” zaś odpowiedzialna będzie fizjoterapeutka Małgorzata Jachacz-Łopata. Bogatą wiedzą o właściwościach roślin z uczestniczkami dzielić się będzie Ewa Łusiak.

Jak dołączyć do „Naturalnie szczęśliwych bez stresu”?

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego to Ciebie powinniśmy wybrać do metamorfozy?” i zamieścić komentarz z odpowiedzią na profilu Kneipp Polska na Facebooku lub przesłać wiadomość e-mail z odpowiedzią na adres konkurs@swiatkneippa.pl. Wybierzemy kobiety, których historia udowodni nam, że to właśnie one najbardziej pragną i potrzebują w swoim życiu zmian.

Więcej szczegółów na temat konkursu można znaleźć na blogu www.swiatkneippa.pl w zakładce Naturalnie szczęśliwe.

Źródło: Kneipp