Konica Minolta Business Solutions Europe z tytułem “Official Data Sponsor” Pucharu Świata w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej

Konica Minolta rozszerza swoją współpracę z FIS jako “Official Data Sponsor” Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2013-14 oraz Pucharu Świata w kombinacji norweskiej w sezonie 2013-14 (do sezonu 2015-16). Dzięki podpisanej umowie sponsoringowej Konica Minolta będzie wspierać FIS na 56 światowych imprezach narciarskich w jedenastu krajach w Europie i Azji.

Dla Konica Minolta to już drugi sezon w którym jest partnerem Pucharu Świata w skokach narciarskich oraz pierwszy w Pucharze Świata w kombinacji norweskiej. – Sponsorowanie FIS doskonale pasuje do naszej marki. Tak jak w przypadku skoków narciarskich czy kombinacji norweskiej, my także dążymy do osiągnięcia technicznej precyzji i wybitnych sukcesów. Te dyscypliny wymagają wytrwałości i odwagi – to dwie cechy, z których jesteśmy dobrze znani w naszej branży – powiedział Olaf Lorenz, General Manager International Marketing Division, Konica Minolta Business Solutions Europe.

Sezon skoków narciarskich rozpoczyna się 23 listopada w Klingenthal (Niemcy) i obejmuje 33 konkursy w 20 różnych miastach w 9 krajach (Niemczech, Norwegii, Finlandii, Szwajcarii, Austrii, Polsce, Szwecji, Słowenii i Japonii) w okresie od 23 listopada 2013 r. do 23 marca 2014 r. Sezon kombinacji norweskiej rozpoczyna się 30 listopada w Kussamo i obejmuje 23 konkursy w 12 różnych miastach w 7 krajach (Finlandii, Norwegii, Austrii, Niemczech, Rosji, Francji i Szwecji) w okresie od 30 listopada 2013 r. do 16 marca 2014 r.