Kolorowe plecaki od JSW

fot. materiały prasowe

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej postanowił sprawić dzieciom z domów dziecka niespodziankę.

Spółka w ramach programu „JSW Dzieciom” zafundowała wychowankom domów dziecka z Jastrzębia – Zdroju oraz Pszczyny i Cieszyna prawie sto kolorowych plecaków szkolnych. Prezenty wręczyli dzieciom: Włodzimierz Hereźniak, prezes zarządu JSW oraz członkowie zarządu Artur Wojtków, zastępca prezesa zarządu JSW ds. pracy i polityki społecznej a także Artur Dyczko, zastępca prezesa zarządu JSW ds. strategii i rozwoju.

– Pomoc potrzebującym dzieciom to nasz obowiązek. Plecaki, które wręczyliśmy dzieciom, to zaledwie drobny gest, który jednak spowodował, że na twarzach dzieci pojawił się uśmiech. My cieszymy się razem z nimi – powiedział Włodzimierz Hereźniak, prezes JSW.

Jastrzębska Spółka Węglowa w ramach projektu „JSW Dzieciom” od wielu miesięcy wspiera wychowanków z domów dziecka w Jastrzębiu- Zdroju, Pszczyny i Cieszyna organizując m.in. wyjazdy wakacyjne, rekreacyjne oraz edukacyjne.

Jastrzębska Spółka Węglowa w ramach projektów „JSW Dzieciom” oraz „Kopalnia Wiedzy JSW” w dalszym ciągu będzie podejmować działania związane z edukacją dzieci i młodzieży oraz pomocą najbardziej potrzebującym dzieciom w myśl zasady – najważniejszy jest uśmiech dziecka.