KIG zaprasza do konsultacji społecznych

Konsultacje społeczne nad raportem prof. Jerzego Hausnera będą trwały do 18 listopada br. Z inspiracji Prezydenta RP Pana Bronisława Komorowskiego powstał raport pt. „Konkurencyjna Polska. Jak awansować w światowej lidze gospodarczej?” przygotowany przez niezależny zespół ekspertów pod kierownictwem prof. Jerzego Hausnera.

Krajowa Izba Gospodarcza wraz Kancelarią Prezydenta RP w ramach trwającej od stycznia debaty nt. konkurencyjności polskiej gospodarki zachęca do włączenie się do konsultacji społecznych raportu. W szczególności zachęcają do złożenia obywatelskich propozycji zmian prawnych na rzecz konkurencyjności polskiej gospodarki.

Wszystkie uwagi i rekomendacje legislacyjne pozwolą na uzupełnienie treści raportu, jak również umożliwią Kancelarii Prezydenta zidentyfikować kluczowe dla rozwoju polskiej gospodarki działania.

Pod poniższym linkiem znajduje się komunikat po dyskusji nad raportem w Pałacu Prezydenckim oraz prezentacja prof. Hausnera nt. wniosków raportu: http://www.prezydent.pl/dialog/fdp/gospodarka-konkurencyjnej-polski/aktualnosci/art,42,konkurencyjnosc-zadaniem-strategicznym.html

Adres konsultacji on-line: http://kongresig.pl/pl/konsultacje-raportu/