Jak zarządzać aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem w firmach?

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. “Jak zarządzać aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem w firmach? Wnioski praktyczne z ogólnopolskiego badania pracowników?”, która odbędzie się 27 czerwca 2019 r. w Hotelu Novotel Łódź Centrum. RaportCSR.pl patronuje wydarzeniu.

 

Podczas konferencji prezentowane będą wyniki ogólnopolskiego reprezentatywnego badania 1000 pracowników przedsiębiorstw, ukazującego ich postawy związane ze zdrowiem i zdrowym stylem życia w kontekście pracy. Będą one tłem dla rekomendacji, jak skutecznie zarządzać zdrowiem, aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem w firmach.

Jak zarządzać aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem w firmach?

Eksperci oraz przedstawiciele zaproszonych firm będą udzielać odpowiedzi m.in. na następujące pytania: Czy epidemia otyłości i nadwagi jest już problemem w firmach? Jak różne grupy pracowników myślą o zdrowiu, zdrowym odżywianiu i aktywności fizycznej? Jakie postawy i przekonania pracowników są wyzwaniem dla promocji zdrowia w firmach? Dlaczego niezdrowe nawyki są trudne do zmiany i jak skutecznie kształtować zdrowe style życia? Jak firmy pomagają pracownikom w utrzymaniu prawidłowej masy ciała i jak to ocenia ich personel?

programm konferencji Jak zarządzać aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem w firmach?

Organizatorem merytorycznym wydarzenia jest Krajowe Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy (KCPZwMP) działające w Instytucie Medycyny Pracy im. J. Nofera w Łodzi.

Zarejestruj się: http://www.zdrowiewpracy.eu/register.php